cherry-services

Pełne mycie zewnątrz
Kiedy jeździsz samochodem bez czyszczenia przez zbyt długi czas, nie trwa to długo, dopóki ktoś nie napisze na nim "Umyj mnie". Aby tego uniknąć i wykonać właściwą konserwację wyglądu samochodu, pamiętaj o regularnym myciu zewnętrznych elementów!
Szybkie mycie nadwozia
Żyjemy w świecie, który nieustannie śpieszy się, aby być na czas ... Jeśli tak jest w Twoim przypadku, upewnij się, że nasza szybka usługa mycia zewnętrznego w kilka minut sprawi, że poczujesz się komfortowo i zdążysz na czas swojego spotkania...
Pełne mycie wewnątrz
Czyszczenie wnętrza pojazdu jest tak samo ważne, jak czyszczenie zewnętrzne, jeśli nie więcej. Oznacza to, że zawsze, gdy minęło zbyt wiele czasu, odkąd ostatni raz zamówiłeś i wykonałeś czyszczenie - wtedy nadszedł czas, aby zrobić to teraz!
Zewnątrz + Wewnątrz
Jest to w zasadzie usługa w pełnym pakiecie, ponieważ proces mycia samochodu jest niekompletny, jeśli zajmiesz się tylko jedną częścią (wewnętrzną lub zewnętrzną). Pamiętaj więc o regularnej sesji zewnętrznej i wewnątrz, aby Twój pojazd wyglądał świetnie!
Woskowanie
Gdy rozmawiamy o dbałości o samochód, od razu przychodzi na myśl ten szczegół. Jest to jedna z części pielęgnacji samochodów, która ma na celu sprawienie, aby powierzchnia Twojego samochodu była pozbawiona zarysowań, wypolerowana i bezpieczna!
Mycie podwozia
Usługa podwozia obejmuje mycie kół, felg i podwozia Twojego pojazdu. Chociaż ta skomplikowana procedura może potrwać nieco dłużej niż zwykłe mycie, ważne jest systematyczne podejmowanie tego typu mycia, zwłaszcza po okresie zimowym!
Odkurzanie wewnątrz
Proces czyszczenia wnętrza obejmuje wiele etapów, w tym odkurzanie. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, aby dbać o swoją jazdę, odkurzanie wewnętrzne będzie idealnym rozwiązaniem, które zapewni Ci czystość i świeży klimat podczas jazdy!
Usługi dla floty
Nasz program utrzymania floty zapewnia kontrolę i oszczędności, których potrzebujesz, aby zarządzać swoimi wydatkami biznesowymi dla swojej floty. Ten program oferuje elastyczne opcje, które można dostosować do potrzeb Twojej firmy.